Jaunumi

Ziņa / Ziņas

Esam videi draudzīga vides reklāma!

Līdz ar jaunā pilsētvides ekrānu tīkla “Street Digital” atklāšanu, varam pilnvērtīgāk runāt arī par mūsu uzņēmuma ilgtspējas mērķiem un jau šobrīd paveikto. Arvien vairāk zīmolu vadītājiem un reklāmas devējiem kļūst svarīgi, lai arī to reklāmas nesēji un sadarbības partneri īstenotu videi draudzīgu uzņēmuma politiku, un mēs ar to varam lepoties!

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Meta Rooster 3D – izstāde Ukrainas atbalstam

Godinot Ukrainas neatlaidību, drosmi un izturību jau vesela gada garumā, tirdzniecības centru digitālajos ekrānos Rīgā no 24. februāra līdz 12. martam apskatāma izstāde Meta Rooster, kas ataino 14 pasaules ievērojamāko mākslas muzeju pazīstamākās gleznas Borodjankas gaiļa 3D modelī.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Uzsākam projektu “Māksla ienāk pilsētā”!

“Māksla ienāk pilsētā” – ar šādu projektu vides reklāmas uzņēmums Clear Channel Latvia uzsāk sadarbību ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kura ietvaros muzeja kolekcijā esošie mākslas darbi tiks eksponēti tirdzniecības centros izvietotajos digitālajos ekrānos, bet, sākot ar aprīli, arī Rīgas pilsētvidē.

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Kampaņu risinājumi

Lielformāta LED ekrāni t/c Rīga Plaza

Ar vārda tiešā nozīmē ievērojamiem jaunumiem - diviem lielformāta LED ekrāniem - papildinām t/c Rīga Plaza digitālo ekrānu piedāvājumu "Shopping Digital" tīklā!

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Ziņas

Apmeklējuma rādītāji tirdzniecības centros strauji pieaug

Pagājušajā nedēļas nogalē (8.04.-10.04.) apmeklētāju skaits tirdzniecības centros strauji pietuvojās (un dažviet pat sasniedza!) 2019. gada rādītājus (laiks pirms Covid). Salīdzinājumā ar marta mēnesi, aprīlis jau savās pirmajās nedēļās uzrāda 18%-24% apmeklētāju skaita pieaugumu tirdzniecības centru vidē.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Vienoti ar Ukrainu!

Situācijā, kad visa pasaule sadodas rokās, lai palīdzētu krīzē nonākušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, katrs dara savu - atbilstoši spējām un varēšanai! Arī mēs izmantojam vides medija spēku, lai paustu attieksmi vides stendos pie Krievijas vēstniecības, kā arī, lai nodotu svarīgu informāciju visā pilsētā un visā pasaulē - par veidiem, kuros katrs no mums var palīdzēt Ukrainai un tās iedzīvotājiem! Informācijas un atbalsta akcijas norisinās Clear Channel uzņēmumos visā pasaulē.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Atjaunots vides reklāmas pīlāru tīkls Rīgā

Uzņēmums “Clear Channel Latvia” ir atjaunojis sadarbības līgumu ar Rīgas pilsētas pašvaldību, saskaņā ar kuru paredzētas izmaiņas uzņēmuma piedāvātajā vides reklāmas tīklā. Sākot ar šo nedēļu, pieejams jauns tīkls ar vairāk nekā 100 vietām Rīgā, kurās šobrīd, lielākoties uz pilnīgi jaunām vietām, pārcelts esošais “Clear Channel Latvia” pīlāru inventārs, kas reklāmdevējiem pieejams ierastajā plakātu formātā. Vienlaicīgi notiek darbs, lai jau tuvākā laikā tas tiktu pilnībā transformēts digitālajos reklāmas nesējos, kā arī citos mūsdienīgos vides reklāmas formātos, īstenojot klientu interesēs balstītu redzējumu par pilsētas inventāra un vides reklāmas attīstību.

Lasīt vairāk

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv