Jaunumi

Ziņa / Kampaņu risinājumi, Ziņas

Sniedzam atbalstu aktuālās informācijas izvietošanai

Laikā, kad situācija visā pasaulē strauji mainās, un to pavada vispārēja nedrošība un neziņa, mēs vēlamies likt lietā vides medija resursus, lai nodrošinātu vietā un laikā atbilstošāko informāciju par iedzīvotāju veselības saglabāšanas un drošības pasākumiem, kā arī komunicētu apstākļiem atbilstošu informāciju mūsu klientu un zīmolu vārdā.

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Kampaņu risinājumi un Ziņas

Vides reklāmas kampaņa tiešsaistē informēs par trūkstošajām asinsgrupām

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar vides reklāmas uzņēmumu “Clear Channel Latvia” un radošo aģentūru “Tribe” īstenojuši vides reklāmas kampaņu “Ziedo no sirds!”, kas svētku laikā un jaunā gada sākumā aicinās iedzīvotājus pievērst uzmanību nepieciešamībai ziedot asinis. Pirmo reizi Latvijā, izmantojot digitālās vides reklāmas iespējas, tiešsaistē jeb reālajā laikā no Valsts asinsdonoru centra tiks pārraidīti dati, kas informēs par trūkstošajām asins grupām, lai veicinātu nepieciešamo asinsdonoru aktivitāti.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

The Future is Now – septembrī svinam Jauno gadu!

Ar aizraujošu vasaras ballīti uz leģendām apvītā Vecrīgas jumta esam nosvinējuši "Clear Channel Latvia" Jauno gadu, jo The Future Is Now! Sākam jaunu sezonu un jaunu ēru vides reklāmā - kopā ar mūsu uzticamākajiem klientiem, draugiem un lieliskākajiem sadarbības partneriem!

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Ziņas

DOOH – tagad arī “Akropolē”!

Ar digitālo reklāmas stendu tīklu iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole", turpinām mūsdienīgākā reklāmas formāta DOOH piedāvājumu mūsu klientiem!

Lasīt vairāk

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv