Jaunumi

Ziņa / Ziņas

Vecums? Nē! Tikai skaitlis!

Kopā ar reputācijas vadības un komunikācijas aģentūru "Luka", šī projekta ietvaros pievērsīsimies nevienlīdzības jautājumam attiecībā uz cilvēku vecumu, kā arī centīsimies lauzt sabiedrībā pastāvošos vecuma stereotipus.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Esam videi draudzīga vides reklāma!

Līdz ar jaunā pilsētvides ekrānu tīkla “Street Digital” atklāšanu, varam pilnvērtīgāk runāt arī par mūsu uzņēmuma ilgtspējas mērķiem un jau šobrīd paveikto. Arvien vairāk zīmolu vadītājiem un reklāmas devējiem kļūst svarīgi, lai arī to reklāmas nesēji un sadarbības partneri īstenotu videi draudzīgu uzņēmuma politiku, un mēs ar to varam lepoties!

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Meta Rooster 3D – izstāde Ukrainas atbalstam

Godinot Ukrainas neatlaidību, drosmi un izturību jau vesela gada garumā, tirdzniecības centru digitālajos ekrānos Rīgā no 24. februāra līdz 12. martam apskatāma izstāde Meta Rooster, kas ataino 14 pasaules ievērojamāko mākslas muzeju pazīstamākās gleznas Borodjankas gaiļa 3D modelī.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Uzsākam projektu “Māksla ienāk pilsētā”!

“Māksla ienāk pilsētā” – ar šādu projektu vides reklāmas uzņēmums Clear Channel Latvia uzsāk sadarbību ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kura ietvaros muzeja kolekcijā esošie mākslas darbi tiks eksponēti tirdzniecības centros izvietotajos digitālajos ekrānos, bet, sākot ar aprīli, arī Rīgas pilsētvidē.

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Kampaņu risinājumi

Lielformāta LED ekrāni t/c Rīga Plaza

Ar vārda tiešā nozīmē ievērojamiem jaunumiem - diviem lielformāta LED ekrāniem - papildinām t/c Rīga Plaza digitālo ekrānu piedāvājumu "Shopping Digital" tīklā!

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Ziņas

Apmeklējuma rādītāji tirdzniecības centros strauji pieaug

Pagājušajā nedēļas nogalē (8.04.-10.04.) apmeklētāju skaits tirdzniecības centros strauji pietuvojās (un dažviet pat sasniedza!) 2019. gada rādītājus (laiks pirms Covid). Salīdzinājumā ar marta mēnesi, aprīlis jau savās pirmajās nedēļās uzrāda 18%-24% apmeklētāju skaita pieaugumu tirdzniecības centru vidē.

Lasīt vairāk

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv