Jaunumi

Ziņa / Ziņas

Attieksme rītdienai – par ilgtspēju labākas nākotnes vārdā!

"Attieksme rītdienai" ir grupas Astro'n'out (Official) radīta krekliņu kolekcija ar mērķi pievērst uzmanību ilgtspējīgu izvēļu nozīmei mūsu ikdienā. Katrs apģērbu līnijas krekliņš ir nācis no tekstila šķirošanas konteinera, kurā cilvēki kā nevajadzīgus nodevuši savus lietotos apģērbus. Kopā ar "Astro'n'out" stāstām par to savos ekrānos!

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Stāstām vairāk nekā reklāmas!

Mēs, "Clear Channel Latvia", esam vairāk kā tikai reklāmas medijs - mēs arī stāstām stāstus. Par to, kas notiek pasaulē, sabiedrībā, ap mums. Mūsu vizuālie stāsti un sociāli atbildīgs saturs ik dienas piesaista papildu uzmanību reklāmas stendiem līdz pat 7%. Sezonas fokusā: “Sadursmes harmonija” – starptautiski atzītā zīmola “Fyodor Golan” zīmola retrospektīvā izstāde Muzeju krātuvē.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Rīgā norisinās “Baltic Pride 2024”

No 6. līdz 15. jūnijam Rīgā norisināsies "Baltic Pride 2024", kas piedāvā plašu pasākumu programmu, aktualizējot cilvēktiesību, dažādības un iekļaušanas jautājumus kopienu iesaistē, uzņēmējdarbībā un sabiedrībā kopumā.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Jauni un vēl lielāki ekrāni TC “Spice Home”!

Kopš novembra sākuma, tirdzniecības centrs “Spice” piedāvā saviem apmeklētājiem jaunu un unikālu pieredzi atjaunotajā interjerā! Mēs tajā iekļaujamies ar atjaunotiem 8, vēl lielākiem un skaistākiem, digtālajiem ekrāniem “Spice Home” un jaunas kvalitātes lielformāta ekrānu uz “Spice Home” fasādes!

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Kampaņu risinājumi un Ziņas

Imantas TC “Damme” papildina “Shopping Digital” tīklu!

Esam papildinājuši reklāmas izvietošanas iespējas “Shopping Digital” tīklā ar 4 jauniem lielformāta ekrāniem Imantas lielākajā tirdzniecības centrā “Damme”, kas tur kļuvis par pirmo izvēli kā iedzīvotāju ikdienas pirkumiem, tā nesteidzīgai laika pavadīšanai restorānos un modes veikalos!

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Vecums? Nē! Tikai skaitlis!

Kopā ar reputācijas vadības un komunikācijas aģentūru "Luka", šī projekta ietvaros pievērsīsimies nevienlīdzības jautājumam attiecībā uz cilvēku vecumu, kā arī centīsimies lauzt sabiedrībā pastāvošos vecuma stereotipus.

Lasīt vairāk

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv