Jaunumi

Ziņa / Ziņas

Jauni un vēl lielāki ekrāni TC “Spice Home”!

Kopš novembra sākuma, tirdzniecības centrs “Spice” piedāvā saviem apmeklētājiem jaunu un unikālu pieredzi atjaunotajā interjerā! Mēs tajā iekļaujamies ar atjaunotiem 8, vēl lielākiem un skaistākiem, digtālajiem ekrāniem “Spice Home” un jaunas kvalitātes lielformāta ekrānu uz “Spice Home” fasādes!

Lasīt vairāk
Ziņa / Kampaņu risinājumi, Ziņas

Unikālā izstāde “Vecums? Nē! Tikai skaitlis” skatāma “Clear Channel” ekrānos visā pilsētā

Sociālā projekta “Vecums? Nē! Tikai skaitlis” turpinājumā īstenota unikāla izstāde, kurā modeļu lomā iejutušies seniori 60+ no visas Latvijas, lai ar savu personību un dzīvesstāstu pievērstu uzmanību aktuālajam nevienlīdzības jautājumam un aizspriedumiem attiecībā uz cilvēku vecumu. Izstāde līdz 12.novembrim vērojama Street Digital un Shopping Digital ekrānos visā pilsētā.

Lasīt vairāk
Ziņa / Digitālie risinājumi, Kampaņu risinājumi un Ziņas

Imantas TC “Damme” papildina “Shopping Digital” tīklu!

Esam papildinājuši reklāmas izvietošanas iespējas “Shopping Digital” tīklā ar 4 jauniem lielformāta ekrāniem Imantas lielākajā tirdzniecības centrā “Damme”, kas tur kļuvis par pirmo izvēli kā iedzīvotāju ikdienas pirkumiem, tā nesteidzīgai laika pavadīšanai restorānos un modes veikalos!

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Vecums? Nē! Tikai skaitlis!

Kopā ar reputācijas vadības un komunikācijas aģentūru "Luka", šī projekta ietvaros pievērsīsimies nevienlīdzības jautājumam attiecībā uz cilvēku vecumu, kā arī centīsimies lauzt sabiedrībā pastāvošos vecuma stereotipus.

Lasīt vairāk
Ziņa / Ziņas

Esam videi draudzīga vides reklāma!

Līdz ar jaunā pilsētvides ekrānu tīkla “Street Digital” atklāšanu, varam pilnvērtīgāk runāt arī par mūsu uzņēmuma ilgtspējas mērķiem un jau šobrīd paveikto. Arvien vairāk zīmolu vadītājiem un reklāmas devējiem kļūst svarīgi, lai arī to reklāmas nesēji un sadarbības partneri īstenotu videi draudzīgu uzņēmuma politiku, un mēs ar to varam lepoties!

Lasīt vairāk

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv