gg07924-f-scaled.jpg
Ziņa / Ziņas

Ar īpašu animāciju atklājam pilsētas digitālos stendus “Street Digital”!

Sadarbībā ar gleznotāju Kristīni Luīzi Avotiņu un video mākslinieku Mārtiņu Vamzi esam radījuši īpašu atklāšanas kampaņu mūsu jaunajiem digitālajiem stendiem pilsētā – Street Digital, kas šī gada laikā pakāpeniski aizvietos visus mūsu līdzšinējos plakātu stendus jeb pīlārus!

Ar gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas jaundarba "Gaismas atgriešanās" animāciju atklājam jaunos digitālos pilsētas stendus!

Sadarbībā ar gleznotāju Kristīni Luīzi Avotiņu un video mākslinieku Mārtiņu Vamzi esam radījuši īpašu atklāšanas kampaņu mūsu jaunajiem digitālajiem stendiem pilsētā – Street Digital, kas šī gada laikā pakāpeniski aizvietos visus mūsu līdzšinējos plakātu stendus jeb pīlārus!

Jaunatklātajos pilsētas digitālajos stendos visu aprīļa mēnesi būs skatāms gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas īpaši šim formātam radītais jaundarbs “Gaismas atgriešanās”, kura pamatā ir mākslinieces šī gada februārī radītā glezna un vairāku viņas nesenāko gleznu fragmentu animācija. Aicinām jūs uz pastaigu pavasarīgajā pilsētvidē, lai visā pilnībā to izbaudītu!

“Darba forma atklāj pilsētvidē šobrīd novērojamās pārmaiņas, kad reklāmas plakātu stendus nomaina jauni – digitālie ekrāni, un statiskā attēla formātu – daudz plašākas informācijas pasniegšanas iespējas. Mēs esam pirmām kārtām vizuāls medijs, un māksla ir ļoti piemērots saturs, lai izceltu digitālo stendu īpašības komunikācijā. Tā arī, kā vides medijs vēlamies kļūt ikdienā interesants un noderīgs cilvēkiem, piedāvājot ne tikai komerciālu, bet arī kultūrvēsturiski nozīmīgu saturu” saka vides reklāmas uzņēmuma “Clear Channel Latvia” vadītājs un valdes loceklis Jānis Puravs.

“Man bija patiess gandarījums šī gada ziemā radīt gleznu, kura kļuva par pamatu animācijas video – ar lielu nepacietību gaidu, kad pirmo reizi to ieraudzīšu digitālajos ekrānos pilsētā! Esmu laimīga, ka mans gleznojums var būt šādi noderīgs mūsdienās, tādējādi atgādinot arī par glezniecības ilgtspējību. Brīnišķīgi, kad jaunākās tehnoloģijas satiek gleznotāja otas triepienu. Liels paldies “Clear Channel Latvia” par radošo brīvību un uzticēšanos!”, par sadarbību stāsta gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa.

Kristīne Luīze Avotiņa ir viena no atpazīstamākajām mūsdienu latviešu māksliniecēm, kuras darbiem raksturīgs spilgtums, psihedēliska krāsu un motīvu spēle, spēja attiecības ar dabu un ikdienas vērojumus atklāt netipiskā, greznā un emocionāli piesātinātā veidā, par izteiksmes līdzekli bieži izmantojot lielformātu. Māksliniece savos darbos runā tieši, taču aizved vērotāju emocionālā abstrakcijā. Viņas darbi ir uzlūkojami ne tikai kā priekšmeti, bet arī – un vēl jo vairāk – kā pieredze.

Mākslinieces pieredzi raksturo jau vairāk nekā desmit personālizstādes Latvijā  un dalība neaizmirstamos ar mākslu saistītos projektos, tostarp “Samsung Galaxy Note” tramvajs,  “Tele2” galda spēles “Cirks” dizains,  apģērbu zīmola “HEBE” kopīgi veidotās kolekcijas, kā arī gleznotājas ikgadējā kalendāra izdošana, kas kļuvusi jau par īpašu tradīciju.

Kristīne Luīze Avotiņa ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļā, piedalījusies Studiju apmaiņas programmā Erasmus “Escola Massana” Barselonā un ir arī “Fondazione Romualdo Del Bianco” Florencē, Itālijā, organizētā glezniecības plenēra laureāte. Viņas darbi atrodas modernās mākslas kolekcijās un privātkolekcijās Luksemburgā, Šveicē, Singapūrā, ASV Norvēģijā, Latvijā un Francijā.

Šobrīd māksliniece gatavojas glezniecības izstādei, kura tiks atklāta šī gada augusta sākumā,  Ungurmuižā kopā ar mammu – gleznotāju Ilzi Avotiņu.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv