spice-adidas-scaled.jpg
Ziņa / Digitālie risinājumi, Ziņas

Apmeklējuma rādītāji tirdzniecības centros strauji pieaug

Pagājušajā nedēļas nogalē (8.04.-10.04.) apmeklētāju skaits tirdzniecības centros strauji pietuvojās (un dažviet pat sasniedza!) 2019. gada rādītājus (laiks pirms Covid). Salīdzinājumā ar marta mēnesi, aprīlis jau savās pirmajās nedēļās uzrāda 18%-24% apmeklētāju skaita pieaugumu tirdzniecības centru vidē.

Pagājušajā nedēļas nogalē apmeklētāju skaits tirdzniecības centros strauji pietuvojās (un dažviet pat sasniedza!) 2019. gada rādītājus (laiks pirms Covid). Salīdzinājumā ar marta mēnesi, aprīlis jau savās pirmajās nedēļās uzrāda 18%-24% apmeklētāju skaita pieaugumu.

Bet ārpus cipariem – vai zināt, kāda ir sajūta, pastaigājoties tirdzniecības centrā? It kā tāda Covida nekad nebūtu bijis! Cilvēki socializējas un izklaidējas, baudot laiku restorānos un atpūtas zonās, un beidzot nesteidzoties iepērkas. Nudien brīnišķīgi, kā cilvēka psiholoģija prot parūpēties, lai viss sliktais pēc iespējas ātrāk aizmirstos – un esam jau arī pelnījuši sevi iepriecināt!

Lai sasniegtu visus tos, kas beidzot un bez bažām atgriezušies tirdzniecības centros – ar  izteiktu interesi baudīt, meklēt un atrast sev nepieciešamo – vēlamies atgādināt par digitālo reklāmas stendu komunikācijas efektivitāti, ātrumu, ērtumu, auditorijas iedvesmošanas priekšrocībām un stilu.

Šim nolūkam esam jums sagatavojuši arī aprīļa mēneša īpašo piedāvājumu. Vairāk par to acinām uzzināt pie mūsu pārdošanas speciālistiem.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv