lv1-1185e-1-scaled.jpg
Ziņa / Digitālie risinājumi, Ziņas

Pieaug reklāmas sasniedzamība “Domina Shopping” tīklā

Esam papildinājuši tirdzniecības centra “Domina Shopping” 13 digitālo ekrānu tīklu ar diviem jauniem lielformāta ekrāniem (75”), kas izvietoti abās pusēs vienā no tirdzniecības centra galvenajiem gaiteņiem ar pastāvīgu cilvēku plūsmu ceļā uz pārtikas lielveikalu. Reklāmas sinhronā redzamība abās gaiteņa pusēs palielina kontaktu skaitu, kas “Domina Shopping” tīklā pieaudzis par 12%, mēneša laikā sasniedzot 34% starp visiem Rīgas iedzīvotājiem.

Ar diviem jauniem lielformāta ekrāniem papildinām "Domina Shopping" tīklu.

No šīs nedēļas tirdzniecības centra “Domina Shopping” 13 digitālo ekrānu tīklu esam papildinājuši ar diviem jauniem lielformāta ekrāniem (75”), kas izvietoti abās pusēs vienā no tirdzniecības centra galvenajiem gaiteņiem ar pastāvīgu cilvēku plūsmu ceļā uz pārtikas lielveikalu. Reklāmas sinhronā redzamība abās gaiteņa pusēs palielina kontaktu skaitu, kas “Domina Shopping” tīklā pieaudzis par 12%, mēneša laikā sasniedzot 34% starp visiem Rīgas iedzīvotājiem.
Un vai zinājāt par jauno statistiku? Dzīvesstila pārmaiņas radījušas arī jaunus iepirkšanās paradumus – cilvēku plūsma tirdzniecības centros ir ne tikai atgriezusies iepriekšējo gadu līmenī un šur tur pat pārsniedz to, bet arī darba dienās cilvēku plūsmas mērījumi pietuvojušies brīvdienu rādītājiem. Proti, tagad mēs iepērkamies jebkurā sev ērtā laikā, turklāt katrā iepirkšanās reizē tērējam vairāk. Tātad, arī reklāmas auditorija ir kļuvusi vērtīgāka.
13 + 2 jauni digitālie ekrāni t/c “Domina Shopping”
Cilvēku plūsma 1 nedēļas laikā: 129 000
Kontaktu skaits: OTC 1042 531
Garantētie reklāmas rādījumi: 51 480

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv