atjaunotais-vides-reklamas-pilaru-tikls-riga.png
Ziņa / Ziņas

Atjaunots vides reklāmas pīlāru tīkls Rīgā

Uzņēmums “Clear Channel Latvia” ir atjaunojis sadarbības līgumu ar Rīgas pilsētas pašvaldību, saskaņā ar kuru paredzētas izmaiņas uzņēmuma piedāvātajā vides reklāmas tīklā. Sākot ar šo nedēļu, pieejams jauns tīkls ar vairāk nekā 100 vietām Rīgā, kurās šobrīd, lielākoties uz pilnīgi jaunām vietām, pārcelts esošais “Clear Channel Latvia” pīlāru inventārs, kas reklāmdevējiem pieejams ierastajā plakātu formātā. Vienlaicīgi notiek darbs, lai jau tuvākā laikā tas tiktu pilnībā transformēts digitālajos reklāmas nesējos, kā arī citos mūsdienīgos vides reklāmas formātos, īstenojot klientu interesēs balstītu redzējumu par pilsētas inventāra un vides reklāmas attīstību.

Tāpat uzņēmums šobrīd turpina piedāvāt klasiskās vides reklāmas pīlāru formātu Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī, digitālo reklāmas stendu tīklu 6 lielveikalos ar vairāk kā 60 digitālo ekrānu – “Shopping Digital”, kā arī lielformāta LED sienu uz pilsētas galvenās ielas – “Brīvība”.

„Clear Channel” ir parakstījis ANO Globālo līgumu un saskaņā ar Parīzes līgumu ir apņēmies līdz 2050. gadam panākt neitralitāti ogļskābās gāzes ziņā visā savā starptautiskajā darbībā, kā arī vada projektus un iniciatīvas, kas veicina ilgtspējību visā tā uzņēmējdarbībā.

Jau šobrīd “Clear Channel Latvia” ir kļuvis par informatīvo partneri “Baltic Sustainability Awards”, kā arī sadarbībā ar starptautisko vides aizsardzības organizāciju “Conservation International” nule kā īstenoja globāla mēroga kampaņu “Ieklausies, kamēr vēl vari” COP26 klimata pārmaiņu konferences ietvaros.

Saskaņā ar uzņēmuma “Clear Channel” īstenoto vides resursu pārvaldības stratēģiju visā pasaulē, arī “Clear Channel Latvia” savā uzņēmējdarbībā turpinās optimizēt resursu pārvaldību vidi saudzējošā veidā, papildus īpašu uzmanību veltot vides aizsardzības organizāciju un tās aktīvistu kampaņu atbalstam.

“Clear Channel Latvia” saviem klientiem turpinās piedāvāt pētījumos balstītu vides reklāmas nesēju tīklu 4 lielākajās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī, no klasiskajiem vides reklāmas pīlāriem līdz iespaidīgiem digitālajiem formātiem tirdzniecības centros un pilsētvidē.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv