cc-uzlime-120x60mm.jpg

Radām vides mediju nākotni.

Vides reklāma ir viena no vissenākajām reklāmas formām, kas spējusi augt un attīstīties līdzi laikam un vajadzībām, nemainīgi saglabājot savu spēju efektīvi sasniegt visdažādāko auditoriju. "Clear Channel" ierosina un īsteno pārmaiņas, kas palīdz vides reklāmai saglabāt savu spēku, bet mūsu klientiem sasniegt savus mērķus. Tāpēc vides reklāma jau sen nav tikai plakāti ielās, tā piedāvā mūsdienīgās tehnoloģijās balstītas zīmolu komunikācijas iespējas cilvēku visplašāk apmeklētajās vietās - pilsētā un tirdzniecības centros.

pfb-pfg-lockup-leftalign-cmyk-blue.png

Sociālā atbildība ir mūsu uzņēmuma pārliecība, tāpēc “Clear Channel” ir platforma kā zīmolu, tā vērtību komunikācijai. Mūsu prioritātes vērtību komunikācijas jomā (A Platform For Good) ir balstītas uz izpratnes veidošanu par labāku nākotni dabas aizsardzības jautājumos un sociālās dzīves kvalitātes uzlabošanu, apzinoties un atbalstot iekļaušanas nepieciešamību un vienlīdzīgas iespējas visiem. Mēs īstenojam reklāmas kampaņas par aktuāliem un sociāli nozīmīgiem jautājumiem ar mērķi veicināt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā un vidē ap mums.

Par labāku nākotni dabas aizsardzības, sociālo jautājumu un uzņēmuma pārvaldes jomā - ESG

ESG programma "Clear Channel" uzņēmumi īsteno atbalsta programmu ilgtermiņa mērķu sasniegšanai dabas aizsardzības, sociālo jautājumu un uzņēmuma pārvaldes (ESG) jomā, radot labākus nosacījumus un iespējas ikvienam.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv