cc-uzlime-120x60mm.jpg

Radām vides mediju nākotni.

Vides reklāma ir viena no vissenākajām reklāmas formām, kas spējusi augt un attīstīties līdzi laikam un vajadzībām, nemainīgi saglabājot savu spēju ātri, viegli un efektīvi sasniegt un uzrunāt visdažādāko auditoriju. "Clear Channel Latvia" veicina pārmaiņas, lai palīdzētu vides reklāmai saglabāt savu spēku, bet mūsu klientiem pēc iespējas efektīvāk sasniegt savus mērķus. Vides reklāma jau sen vairs nav tikai plakāti ielās, tā piedāvā mūsdienīgās tehnoloģijās balstītas zīmolu komunikācijas iespējas cilvēku visplašāk apmeklētajās vietās - vidē un tirdzniecības centros.

pfb-pfg-lockup-leftalign-cmyk-blue.png

Clear Channel ir plaši sasniedzama informācijas platforma kā zīmolu komunikācijai, tā vērtību paušanai, un sociālā atbildība ir mūsu uzņēmuma pārliecība. Tā izpaužas, īstenojot vides reklāmas kampaņas par aktuāliem un sociāli nozīmīgiem jautājumiem, kā arī atbalstot tādas iniciatīvas un aktivitātes, kas spētu veicināt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā un reklāmas nozares attīstībā. Atbildība par sakoptu, mūsdienīgu vidi un pilsētu ir mūsu atbilde nākotnei – kā tuvākajai, tā tālākajai.

Īstenojam:

  • Atbalsta kampaņas sabiedrībā aktuāliem sociālajiem procesiem un labdarības organizācijām, kā arī mākslu, mūziku un izglītību veicinošiem projektiem.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv