gg0-5541.png
Ziņa / Ziņas

Vēl lielāki digitālās reklāmas formāti tirdzniecības centros “Spice” un “Spice Home”

Ar 18 jauniem digitālajiem ekrāniem un 3 lielformāta digitālajām sienām esam papildinājuši savu “Shopping Digital” tīklu, aptverot vēl vienu būtisku auditorijas lokalizāciju Rīgā - tirdzniecības centros “Spice” un “Spice Home”!

Spice un Spice Home produkti Reklāmas izvietošanas piedāvājums t/c Spice un t/c Spice Home

Tas brīdis ir klāt, kad visa pasaule pamazām atveras, tajā skaitā arī tirdzniecības centri – lai uzplauktu jaunai tirdzniecības un komunikācijas ērai! Tāpēc esam sagatavojuši atjaunotu un uzlabotu digitālās vides reklāmas tīkla piedāvājumu tirdzniecības centros un to tuvumā – “Shopping Digital”!

4 gadu laikā, kopš izveidojām savu pirmo digitālo stendu tīklu, esam novērojuši, ka formātam ir izšķiroša nozīme reklāmas redzamības un auditorijas sasniedzamības veicināšanā, tāpēc par savu jauno prioritāti esam izvirzījuši lielo digitālo formātu attīstīšanu.

Ar 18 jauniem digitālajiem ekrāniem un 3 lielformāta digitālajām sienām esam papildinājuši savu “Shopping Digital” tīklu, aptverot vēl vienu būtisku auditorijas lokalizāciju Rīgā – tirdzniecības centros “Spice” un “Spice Home”!

Plašāk ar jaunajām reklāmas izvietošanas iespējām tirdzniecības centros “Spice” un “Spice Home” varat iepazīties, atverot produktu karti.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv