Privātuma un sīkdatņu informācija

Mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums labāko iespējamo pieredzi šajā vietnē. Zemāk pievienotajos dokumentos aicinām jūs uzzināt vairāk par to, kā Clear Channel apstrādā jūsu datus. Ja jums rodas papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz mydata@clearchannelint.com.

Privātuma un sīkdatņu informācija Aicinām jūs iepazīties ar mūsu nosacījumiem attiecībā uz jūsu privātumu un sīkdatnēm. Uzziniet, kā mēs izmantojam iegūto informāciju un kā to dzēst.

Paziņojums par komerciālās uzņēmējdarbības konfidencialitāti Paziņojums par konfidencialitāti, kas attiecas uz personas datu apstrādi "Clear Channel", veicot reklāmas izvietošanas pakalpojumus.

Paziņojums par operatīvās darbības konfidencialitāti Paziņojums par konfidencialitāti, kas attiecas uz personas datu apstrādi "Clear Channel", veicot savu uzņēmējdarbību vai operatīvo darbību, tostarp personas datus, kas savākti, izmantojot mūsu vietnes un lietotnes.

Personāla atlases pasākumu konfidencialitātes paziņojums Paziņojums par personas datu apstrādi, kad pretendenti piesakās darbam "Clear Channel".

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv