gc-janis-straupe-2-scaled.jpg
Ziņa / Ziņas

Uzsākam projektu “Māksla ienāk pilsētā”!

“Māksla ienāk pilsētā” – ar šādu projektu vides reklāmas uzņēmums Clear Channel Latvia uzsāk sadarbību ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kura ietvaros muzeja kolekcijā esošie mākslas darbi tiks eksponēti tirdzniecības centros izvietotajos digitālajos ekrānos, bet, sākot ar aprīli, arī Rīgas pilsētvidē.

Mākslas darbu kolāžas tiks veidotas periodiski, un, atbilstoši tematikai vai aktualitātei, aptvers visdažādākos muzeja kolekcijā esošos mākslas darbus un to žanrus. Tā arī, tie stāstīs par aktuālajām izstādēm un pastāvīgajās ekspozīcijās apskatāmajiem mākslas darbiem.

“Latvijas Nacionālā mākslas muzeja misija ir izglītot sabiedrību un rosināt tās interesi par Latvijas un pasaules vizuālās mākslas liecībām to vēsturiskajās un mākslinieciskajās izpausmēs. Ar savu unikālo redzējumu un izcilo materiālu muzejs ir neatņemama Latvijas identitātes sastāvdaļa, kā arī aizraujoša vērtība pasaules muzeju kontekstā. Priecājamies, ka pateicoties sadarbībai ar Clear Channel Latvia varēsim iepazīstināt vēl plašāku sabiedrības daļu ar Latvijas mākslas izcilākajiem meistardarbiem”, saka Latvijas Nacionālā mākslas muzeja komunikācijas daļas vadītāja Annija Sauka.

“Iepazīsti Latvijas mākslas klasiku” būs pirmā mākslas darbu kolāžu sērija, kas tapusi šīs sadarbības ietvaros, nododot plašākas publikas apskatei tādu autoru kā Janis Rozentāls, Kārlis Padegs, Vilhelms Purvītis, Niklāvs Strunke, Jēkabs Kazāks, Ģederts Eliass un daudzu citu ievērojamu Latvijas mākslinieku darbus.

“Mēs esam pirmām kārtām vizuāls medijs, un māksla ir ļoti piemērots saturs, lai izceltu digitālo stendu īpašības komunikācijā. Tā arī, kā vides medijs vēlamies kļūt ikdienā interesants un noderīgs cilvēkiem, piedāvājot ne tikai komerciālu, bet arī kultūrvēsturiski nozīmīgu saturu,” par sadarbību stāsta “Clear Channel Lavia” valdes loceklis Jānis Puravs.

Šobrīd tirdzniecības centru “Galerija Centrs”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Spice” un “Spice Home” digitālajos ekrānos apskatāmas mākslas darbu kolāžas no vairāku aktuālo izstāžu materiāliem – “Indija – tradīciju zeme”, kas apskatāma mākslas muzejā Rīgas Birža, Jāņa Straupes personālizstāde “Ne-lietas” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kā arī “Imanta Lacmaņa māksla” un “Mūra nojaukšana Latvijas mākslā” Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv