gg07246-scaled.jpg
Ziņa / Ziņas

Jauni un vēl lielāki ekrāni TC “Spice Home”!

Kopš novembra sākuma, tirdzniecības centrs “Spice” piedāvā saviem apmeklētājiem jaunu un unikālu pieredzi atjaunotajā interjerā! Mēs tajā iekļaujamies ar atjaunotiem 8, vēl lielākiem un skaistākiem, digtālajiem ekrāniem “Spice Home” un jaunas kvalitātes lielformāta ekrānu uz “Spice Home” fasādes!

Lūk, kādi jaunumi, kas gan būtiski ietekmē tirdzniecības centru funkciju un apmeklēšanas pieredzi, gan iet roku rokā ar mūsu pašu, “Shopping Digital” ekrānu tīkla ideju!

Kopš novembra sākuma tirdzniecības centrs “Spice” piedāvā saviem apmeklētājiem jaunu un unikālu pieredzi atjaunotajā interjerā, savukārt mēs piedāvājam atjaunotus – 8 vēl lielākus un skaistākus ekrānus “Spice Home” un jaunas kvalitātes lielformāta ekrānu uz “Spice Home” fasādes!

“Jaunais interjers iemieso sevī vēl neredzētu iepirkšanās vides konceptu – tas vairs neliek fokusu uz patērēšanas kultūru, bet rūpējas par apmeklētāju labsajūtu, radot mierpilnu un harmonisku sajūtu, kas aicina uzkavēties ilgāk un nesteigties,” saka Nora Gavare, interjera dizainere, tirdzniecības centra “Spice” interjera atjaunošanas projekta autore un “NŌR design” dibinātāja.

Mainoties tirdzniecības centru apmeklētāju paradumiem, mainās arī vide un iepirkšanās kultūra – par to no savas puses rūpējamies arī mēs, nodrošinot kvalitatīvu un augstvērtīgu papildu materiālu savos ekrānos. Sadarbībā ar LNMM radām tematiski veidotas mākslas darbu kolāžas – tām blakus īpaša, atraktīva un pamanīta būs ikviena reklāma, kas strādās gan emocionāli, gan uz estētu gan maņām!

“Spice Home” nesen pievienojušies 5 jauni nomnieki, starp tiem ir elektrotehnikas veikalu grupas “Euronics” jaunākā koncepta veikals, kas ir vienīgais šāda tipa veikals Baltijā. Tāpat arī “Spice Home” pievienojies vācu augstvērtīgas kvalitātes sadzīves tehnikas zīmola veikals “Miele”, kas atvēris savu pirmo zīmola veikalu tirdzniecības centru telpās Latvijā, un mūsdienīgais sporta un aktīvās atpūtas klubs “MyFitness”.

“Shopping Digital” tīklā šobrīd piedāvājam 60 digitālos ekrānus, tajā skaitā lielformāta LED ekrānus uz “Spice Home” fasādes, kā arī “Spice” un “Rīga Plaza” galvenajos gaiteņos un atpūtas zonās.

“Street Digital” ekrānu tīkls uz šo dienu ir sasniedzis jau 54 digitālos ekrānus pilsētā, piedāvājot kvalitatīvu sniegumu un izcilu redzamību.

Tiekamies ekrānos!

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv