cc-web-frontpage-nakts.jpg
Ziņa / Ziņas

Sviniet kopā ar mums: “Street Digital” 1 gada jubileja!

Šonedēļ atzīmējam viena gada jubileju “Street Digital” vides ekrānu tīklam un svinību ietvaros piedāvājam īpašas cenas jums, mūsu mīļie kienti!

Uz šo dienu “Street Digital” tīkls ir izaudzis jau līdz 66 ekrāniem un, apvienojot ar tirdzniecības centru tīklu “Shopping Digital”, veido pārdomātu 130+ ekrānu pārklājumu visā pilsētā, nodrošinot visplašākās un dažādākās auditorijas sasniegšanu un īpašu plānošanas pieeju katra zīmola mērķiem.

“Street Digital” jubilejas ietvaros piedāvājam jums iespēju izbaudīt šī tīkla priekšrocības par īpašu cenu, lai pilsētā uzziedētu vēl vairāk skaistu un cilvēkiem noderīgu reklāmu!

Saziņai un jautājumiem pieejami mūsu pārdošanas speciālisti:

Krista Timze krista.timze@clearchannel.lv

Zane Sietiņa zane.sietina@clearchannel.lv

Un droši vien atceraties, kā pirms gada gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas radītā glezna “Gaismas atgriešanās” sadarbībā ar video mākslinieku Mārtiņu Vamzi iezīmēja vides reklāmā tik būtisko pāreju no statiskā plakātu formāta uz ievērojami plašākām reklāmas tehniskajām un radošajām iespējām, burtiski ļaujot gleznai atdzīvoties un izkāpt no rāmjiem! “Street Digital” jubilejas nedēļā ļausim jums šo unikālo darbu pavērot atkal!

Uz tikšanos ekrānos!

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv