webam.jpg
Ziņa / Ziņas

Rīgas Fotomēnesis “Clear Channel Latvia” ekrānos!

Maija mēnesī Clear Channel Latvia digitālajos ekrānos norisināsies Rīgas Fotomēnesis, katru dienu laižot rotācijā vienu attēlu, kas atklāj kādu no "Mākslīgā intelekta Latvija" izstāžu tēmām.

Visu maija mēnesi arī mūsu digitālajos ekrānos tirdzniecības centros un pilsētvidē ir iespējams sekot Rīgas Fotomēneša izstāžu “Mākslīgā intelekta Latvija” dienas tēmai. Katru dienu eksponējam vienu mākslīgā intelekta (AI) radīto foto, kas vizuāli definē Latvijas identitāti.

“Šajā projektā piedalās trīs mākslīgā intelekta attēlu ģeneratori, taču intereses objekts ir nevis to tehnoloģiskās iespējas, bet gan izgudrotāju dotie priekšstati, stereotipi, aizspriedumi, ideoloģija,” saka projekta kurators Arnis Balčus.

Fotomēnesis norisinās speciāli šim notikumam izveidotā galerijā Ģertrūdes ielā 64, kur visu maija mēnesi notiks 31 izstāde, tātad, katru dienu skatītāji tiks iepazītināti ar kādu tēmu, kas atklāj Latvijas sabiedrību, kultūru, vidi un vērtības 3 mākslīgā intelekta mākslinieku (DeepAI, DALL-E, Stable Diffusion) acīm.

Izstāde atvērta katru dienu no 14.00-20.00 (25. maijā līdz 22.00), ieeja brīva. Izstāžu ietvaros plkst. 18.30 notiek tikšanās ar sociologiem, filozofiem, māksliniekiem un citu profesiju pārstāvjiem, kas interpretē izstādēs redzamo. Sekojiet programmai www.rigasfotomenesis.lv.

Notikumam par godu ir izdots arī katalogs/grāmata!

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv