akropole2.jpg
Ziņa / Digitālie risinājumi, Ziņas

DOOH – tagad arī “Akropolē”!

Ar digitālo reklāmas stendu tīklu iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole", turpinām mūsdienīgākā reklāmas formāta DOOH piedāvājumu mūsu klientiem!

Paplašinot līdzšinējo digitālo reklāmas stendu jeb DOOH tīklu ar 30 jauniem ekrāniem TC Akropole, piedāvājam reklāmdevējiem vēl nebijušu Shopping Digital pieredzi– 57 ekrānu tīklu ar stratēģisku izvietojumu vietās, kur pulcējas iepirkties un izklaidēties gatava auditorija! Esam lepni piedāvāt jums reklāmas vietas ar reālu reach un aizraujoša satura iespējām 3 dažādās lokācijās Rīgā – tirdzniecības centros Domina Shopping, Rīga Plaza un Akropole!

“Reklāma savu izvietojumu vienmēr atradīs tur, kur būs visvairāk cilvēku. Šobrīd arvien lielāku auditoriju iespējams sasniegt lielveikalos, kur cilvēki ne vien iepērkas, bet arī pavada savu brīvo laiku un izklaidējas,” saka Clear Channel Latvia izpilddirektors un valdes loceklis Jānis Puravs, kurš “Clear Channel Latvia” digitālo reklāmas stendu tīkla attīstību sāka tieši tirdzniecības vidē, lielajos iepirkšanās centros. “Tur cilvēki ir arī atvērtāki reklāmas vēstījumiem, jo ir atbilstošā noskaņojumā un ieinteresēti piedāvājumos,” uzskata Jānis Puravs.

Digitālie reklāmas stendi sniedz reklāmdevējiem jaunas satura radīšanas un pārraidīšanas iespējas tiešsaistē, samazinot ražošanas izmaksas, veicinot precīzāk mērķētus ziņojumus un līdz ar to arī labāku rezultātu, kā arī ar dinamisku un aizraujošu saturu kļūstot pievilcīgākiem auditorijai.

Jaunais Shopping Digital piedāvājums pieejams jau šobrīd.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv