gg05500-2.jpg
Ziņa / Ziņas

Divi Grand Prix un zelts par kampaņu “Vecums? Nē! Tikai skaitlis!”

Ar senioru iekļaušanai veltīto sociālo projektu, izstādi “Vecums? Nē! Tikai skaitlis”, pasākumu aģentūra "Luka" partnerībā ar "Clear Channel Latvia" triumfējusi prestižajā "Eventex" konkursā! Vides izstāde atzīta par pasaulē labāko, sociālo pārmaiņu veicinošo projektu.

“Sabiedrībā valda jaunības kults, kurš nereti atspoguļojas arī reklāmas industrijā. Tāpēc mums ir milzīgs prieks, ka ar šīs izstādes ekspozīciju varējām ne tikai dažādot pilsētvidi, bet arī kopējo skatījumu uz “eidžismu”, liekot aizdomāties par nepieciešamību mainīt skatījumu pret vecākiem cilvēkiem un to, kā varam iekļaut tos sociālajā un darba vidē”, komentē  “Clear Channel Latvia” izpilddirektors Jānis Puravs.

“Iekļūt šāda konkursa finālā jau ir milzu sasniegums, jo konkurenti ir izcili. To vienas dienas budžeti ir miljonos mērāmi. Taču uzvarēt šādā konkursā ar nulles budžeta projektu turklāt iegūstot vairākas augstākās godalgas ir prātam neaptverami. Tieši tāpat, kā žūrijas atsauksmes, kas jau šobrīd postulē, ka šāds projekts ir nepieciešams visai rietumu pasaulei, ne tikai vienai Latvijai”, skaidro izstādes idejas autore Inese Lukaševska.

Izstāde “Vecums? Nē! Tikai skaitlis” tika veidota, sadarbojoties aģentūrai “Luka” ar vides reklāmas kompāniju Clear Channel. Projekta ietvaros 12 seniori vecumā 60+ iejutās līdz šim sev neierastā tēlā, vairāk kā modes ikonas, nevis cilvēki dzīves norietā. Sociālās kampaņas mērķis bija, izmantojot neierastu formu, mainīt sabiedrības izpratni par vecumu, likt saprast, ka novecošana ir neatņemama mūsu dzīves daļa, tā nav ne slimība, ne arī kāds pēkšņi radies defekts. Tas ir tikai skaitlis, kas liecina par dzīves posmu, kurā gūta pieredze, atziņas un lielāki vai mazāki panākumi, kuri diemžēl netiek saskatīti dēļ ārējā veidola.

“Kampaņas panākumi, ko mēra pēc tās sasniedzamības un ietekmes uz auditoriju, demonstrēja mākslas pārveidojošo spēku sociālās iekļaušanas un empātijas veicināšanā. Projekts parāda, kā radošums un līdzjūtība var veicināt nozīmīgas sociālās pārmaiņas, atstājot ilgstošu iedvesmas mantojumu nākamām paaudzēm” skaidro viena no žūrijas loceklēm Žanete Berus.

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv