img-3436.jpg
Ziņa / Kampaņu risinājumi, Ziņas

Sniedzam atbalstu aktuālās informācijas izvietošanai

Laikā, kad situācija visā pasaulē strauji mainās, un to pavada vispārēja nedrošība un neziņa, mēs vēlamies likt lietā vides medija resursus, lai nodrošinātu vietā un laikā atbilstošāko informāciju par iedzīvotāju veselības saglabāšanas un drošības pasākumiem, kā arī komunicētu apstākļiem atbilstošu informāciju mūsu klientu un zīmolu vārdā.

Arī šajā laikā vides reklāma turpina nodot svarīgus valsts, pašvaldību, veselības organizāciju un reklāmdevēju paziņojumus. Mūsu komanda aktīvi strādā, lai palīdzētu reklāmdevējiem pielāgot šim laikam atbilstošus vēstījumus. Clear Channel medija lielie formāti ir aktuāls ziņnesis cilvēkiem, kas pārvietojas savos privātajos transporta līdzekļos vai iziet pastaigā ārpus mājas.

Ja vien jums ir prātā kāda ziņa vai ideja, kas šobrīd varētu sniegt atbalstu jūsu biznesam vai sabiedrībai – lūdzu sazinieties ar mums, mēs esam jūsu rīcībā, lai palīdzētu!

Clear Channel vadība Latvijā un pasaulē ir uzņēmusies pilnu atbildību par savu darbinieku drošību. Ieguldījums biznesa sistēmu un informācijas tehnoloģiju pilnveidošanā nodrošina spēju sniegt klientiem pilnu atbalstu un apkalpošanas kvalitāti. Mēs apzināmies savu efektivitāti darbā ar klientiem līdz šim, un arī dotais brīdis nav izņēmums.

Laikā, kad situācija ne vien pati strauji mainās, bet arī no citiem pieprasa spēju mainīties, mēs sastopamies ar vides medija spēku un efektivitāti, kas būs neatņemama sastāvdaļa arī pēckrīzes komunikācijā.

Priecāsimies būt noderīgi, atbalstot jums svarīgu komunikāciju!

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv