Iedvesmai

Ieskats / Digitālie risinājumi

Case Study – Asinsdonoru kampaņa

Kampaņas laikā tika nodrošināts nepieciešamais asins ziedojumu skaits un 2019. gadā kopumā tika sasniegts augstākais asins ziedojumu skaits pēdējo 8 gadu laikā. Vairāk par kampaņas norisi un rezultātiem lasi šeit.

Lasīt vairāk
Galerija / Digitālie risinājumi

Digitālā siena “Brīvība”

Digitālā siena "Brīvība" nodrošina premium kvalitāti jūsu reklāmai un atbalsta jaunākās tehnoloģijas satura translēšanai. Esam arī sociāli atbildīgi, ļaujot cilvēkiem naktīs gulēt. Lieliska platforma jūsu zīmolam! Ieskatam - attēlu galerija.

Lasīt vairāk
Galerija / Digitālie risinājumi

Shopping Digital

"Shopping Digital" tīkla risinājumi ietver DOOH kampaņas tirdzniecības centros "Domina Shopping", "Rīga Plaza" un "Akropole". Piedāvājam ieskatu dažādu kampaņu piemēros.

Lasīt vairāk
Galerija / Radošie risinājumi

Radošie risinājumi

Vides reklāma var būt daudz interesantāka, nekā sākumā šķiet! Iedvesmai - piedāvājam galeriju ar radošajiem jeb nestandarta vides reklāmas risinājumiem.

Lasīt vairāk
Galerija / Kampaņu risinājumi

Mēneša kampaņas 2019

Katru mēnesi izvērtējam veiksmīgākās kampaņas "Clear Channel Latvia" tīklā. Apbalvojot uzvarētāju, motivējam katru par tādu kļūt!

Lasīt vairāk
Ieskats

Vides reklāmas zelta likumi

Veiksme nav nejaušība! Vides reklāmā tā ir pat ļoti paredzama. Lai izveidotu savu veiksmes formulu, iepazīsties ar 10 pamata elementiem, kas apkopoti vides reklāmas "zelta likumu" krājumā.

Lasīt vairāk

Zvaniet mums

uz tālruni: +371 67 221 777. Vai rakstiet e-pastu: info@clearchannel.lv